Fatura Sorgulama

Aras Elektrik Fatura Sorgulama

Aras Elektrik fatura sorgulama işlemi Aras Elektrik dağıtım şirketinden hizmet alan kullanıcılar için sıklıkla kullanılan bir hizmettir. Türkiye’de çok fazla sayıda ilde Elektrik dağıtım hizmeti veren firma için kullanıcıların sorgulama işlemi yapmak istemesi zorun hale geliyor. Aras elektrik sorgulama kullanıcıların faturalarını detaylı olarak görebilmesi ve takip etmesi için çok önemli bir hizmettir. Bu aşamada kullanıcılar Aras elektrik faturası sorgulama işleminin nasıl yapılacağını bilmemektedir. Bizlerde sizler için ufak bir araştırma yaptık.

Aras Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aras elektrik borcu sorgulama işlemi sandığınız kadar zor değildir. Kullanıcılar nasıl bir yol izleyeceğini bilmediğinde karışık gelebilir. Adım adım işemleri takip ettiğiniz takdir de kolaylıkla Aras epsaş faturanızı sorgulayabilirsiniz. Gelin adımları beraber inceleyelim.

  • Aras Elektrik resmi web sitesini ziyaret edin.
  • Online işlemler bölümünden giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra “fatura sorgulama” sayfasından tesisat numarası ile faturanızı sorgulayın.

Tesisat numarasını bilmiyorsanız 444 9 433 ya da 0850 200 2020 numarasından Aras epsaş müşteri hizmetlerine ulaşarak tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz.

Aras Elektrik fatura sorgulama işlemi için diğer bir sorgulama yöntemi de E Devlet olarak karşımıza çıkıyor. T.C Kimlik numarası ile Aras edaş fatura sorgulama işlemi online olarak E devlet üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Aras elektrik borcu sorgulama işlemleri tahmin ettiğiniz gibi zor değildir. Adım adım E Devlet üzerinden ödeme yapma işlemini de inceleyelim.

  • E Devlet uygulamasına mobilden ya da bilgisayar üzerinden giriş yapın.
  • Arama kısmına Aras Elektrik borç sorgulama yazın.
  • Çıkan seçeneklerden Aras Elektrik Perakende Satış A.Ş altındaki borç bilgilerini sorgulama seçeneğini seçin.
  • Kayıtlı aboneliğiniz üzerindeki fatura detayları listelenecektir.

Kolaylıkla fatura takibinizi online olarak yapabilir ve faturanızdaki hataları fark edebilirsiniz. Aynı zamanda faturanızla alakalı  merak ettiğiniz detayla bulunuyorsa da bunları kolaylıkla görme şansınız bulunuyor. Sizlerde  Aras Elektrik fatura sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

  • İlginizi Çekebilir

Kahramankart Bakiye Sorgulama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu