ADSL KOTA SORGULAMA

TürkNET ADSL Kota Sorgulama Nasıl Yapılır

Sorgulama Rehberi olarak sizlere TürkNET ADSL internet sayfası üzerinden resimli olarak nasıl kota sorgulaması yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız,

TürkNET ADSL’in resmi internet sitesindeki TürkNET Kota Sorgulama sayfası üzerinden TürkNET ADSL Kota sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. TürkNET ADSL Kota Sorgulaması yapabilmek için internetinizin bağlı olduğu telefon numarasını sayfa üzerinde girmeniz gerekmektedir.TürkNET ADSL kota sorgulaması nasıl yapılır, TürkNET ADSL kota bilgilerine nasıl ulaşabilirim, TürkNET ADSL internet kullanım bilgileri, TürkNET ADSL kota aşım ücreti ne kadar, gibi sorulara sistem üzerinden cevap bulabilirsiniz.

TürkNET ADSL Kota Sorgulama sayfasına giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir resim gelmektedir.

www.turk.net

TürkNET ADSL Kota Sorgulama sayfasına giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan alanları eksiksiz bir şekilde doldurmamız gerekmektedir. TürkNET ADSL kota sorgulaması yapabilmek için TürkNETADSL internet bağlantınızın bağlı olduğu Kullanıcı Adınız ve Şifrenizi resimde görülen alanlara doğru bir şekilde girdikten sonra Devam butonuna basıyoruz. Karşımıza açılan sayfadan TürkNET ADSL kota sorgulamasını yapabiliriz. TürkNETADSL kota kullanım bilgilerinizi öğrenmek için, Kullanıcı Adı ve Şifrenizi bilmiyorsanız 0850 288 80 80 numaralı Sesli Yanıt Sistemi üzerinden, hizmeti aldığınız telefon numarasını girerek, Kullanıcı Adı ve Şifrenizi SMS olarak cep telefonunuza gönderimini sağlayabilirsiniz. TürkNETADSL kota sorgulama işlemlerini www.turk.net adresi üzerinden online olarak TürkNET ADSL Kota sorgulaması yapabilmek için tıklayınız.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla