EMNİYET İŞLEMLERİ

TÜVTURK Araç Muayene Randevu Sistemi

Sorgulama Rehberi olarak sizlere TÜVTURK internet sayfası üzerinden resimli olarak Araç Muayene Randevu sistemi üzerinden nasıl randevu alabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız,

TÜVTURK resmi internet sitesi üzerinden Araç Muayene Randevu Sistemi sayfası yoluyla plakası girilen araca ait muayene bilgilerini alabilirsiniz ve sistem üzerinden randevu işlemlerini yapabilirsiniz. Araç Muayene Randevu Sistemi üzerinden işlem yapabilmek için ekrandaki alanları eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Plakalı aracın muayenesini sorgulama, araç muayene istasyonları, araç muayene sorgulaması nasıl yapılır, aracın nerede muayene yapıldığı nasıl öğrenilir, ne zaman araç muayenesi yapıldı, arasın muayenesi nerede yapıldı, araç muayenesinin sonucunu nasıl öğrenebilirim gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

T.C Kimlik Numaranızı bilmiyorsanız öğrenmek için T.C Kimlik No Sorgulama konusuna bakarak T.C Kimlik numaranızı öğrenebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Hesaplaması yapabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi Hesaplama konusuna bakarak aracınızın MTV hesabını yapabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Sorgulamak için Motorlu Taşıtlar Vergisi Sorgulama konusuna bakarak aracınızın taşıt vergisini öğrenebilirsiniz.

TÜVTURK Araç Muayene Sorgulama sayfasuna giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

TÜVTÜRK Randevu Sistemi

Bu sayfadan itibaren adım adım yapacağınız işlemlerle randevu sistemimizi kullanarak belirli bir gün ve saat aralığı için randevu alabilirsiniz.

Tüm uyarı ve hatırlatmaları dikkatle okumanızı ve randevu işlemlerinizi bunlara göre devam ettirmenizi önemle rica ederiz.

Önemli Uyarı ve Hatırlatmalar

Araç muayenesinde araca ait Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünün olmaması aracın muayenden ağır kusurlu olarak kalmasına neden olmaktadır. Tüm sabit istasyonlarımızda aracınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü yaptırabilirsiniz. (Bu hizmet sadece Muğla Marmaris istasyonumuzda verilememektedir.)

Alacağınız Genel Muayene randevusu ile aracınızın Egzoz Gazı Emisyon Ölçümünü de yaptırabilirsiniz

TÜVTURK Araç Muayene Randevu Sistemi sayfasına giriş yaptıktan sonra Araç Muayene Randevu Sistemi ekranındaki tüm alanları eksiksiz doldurmamız gerekmektedir. Aracınıza ait plaka numarasını ve aracınızın türünü girdikten sonra ekranda görülen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Araç Muayene Randevu Sistemi ekrnındaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ekranın sağ alt tarafındaki bilgileri aldım randevu almak istiyorum butonuna basıyoruz ve plakasını girmiş olduğumuz aracın hangi istasyonda, hangi tarihte ve muayene yaptırmak istediğimiz istasyon için randevuyu alabiliyoruz. TÜVTÜRK Araç Muayene Randevu Sistemi üzerinden araç muayenesi hakkında bilgi ve araç muayenesi için randevu almak için www.tuvturk.com.tr adresi üzerinden Araç Muayene Randevu Sistemi işlemleri için tıklayınız.