FATURA SORGULAMA İŞLEMLERİ

Türk Telekom Fatura Borç Sorgulama

Sorgulama Rehberi olarak sizlere Türk Telekom Online Hizmet Merkezi üzerinden resimli olarak Türk Telekom Borç Sorgulama işlemlerini detaylı bir şekilde anlatacağız,

Türk Telekomun resmi sitesindeki Online Hizmet Merkezi sistemi üzerinden Türk Telekom Borç Sorgulaması yapabilirsiniz, aynı sistem üzerinden isterseniz yeni telefon başvurusunda da bulunabilirsiniz. Online telefon borcu nasıl sorgulanır, internetten telefon faturası sorgulama, telefon faturası sorgulama nasıl yapılır, online telefon faturası ödemesi nasıl yapılır, şifresiz borç sorgulama, şifresiz yeni telefon başvurusu nasıl yapılır gibi soruların cevaplarına Türk Telekom Online Hizmet Merkezi sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu sayfada online fatura (borç) sorgulama işlemlerini yapabilmek için öncelikli olarak sisteme giriş yapılması gerekmektedir. Sisteme üye olmadan sadece yeni telefon başvurusu işlemleri yapılabilir.

www.turktelekom.com.tr

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra resimde görmüş olduğumuz alanları eksiksiz doldurmamız gerekmektedir. Türk Telekom Online işlem merkezine giriş yapabilmek için Kullanıcı Kodu ve Parolaya ihtiyaç vardır.  Eğer daha önce üyeliğiniz bulunmuyorsa Üye Olmak için Online işlem merkezine nasıl üye olabileceğinizi resimli olarak anlattığımız konuya bakınız.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezine Nasıl Üye Olunur öğrenmek için tıklayınız.

Kullanıcı Kodu ve Parolamızı girdikten sonra sistem üzerinden online borç fatura sorgulaması, telefon arıza bildirimi, yeni telefon başvurusu gibi işlemleri yapabilirsiniz. Türk Telekom Online Fatura Borç Sorgulama işlemlerini www.turktelekom.com.tr adresi üzerinden  Online telefon fatura borç sorgulaması için tıklayınız.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla