Genel

Türk Telekom Online Hizmet Merkezine Nasıl Üye Olunur

Sorgulama Rehberi olarak sizlere Türk Telekom Online Hizmet Merkezi sistemine resimli olarak nasıl üye olunabileceği işlemlerini detaylı bir şekilde anlatacağız,

Türk Telekomun resmi sitesindeki Online Hizmet Merkezi sistemi üzerinden Türk Telekom Borç Sorgulaması yapabilirsiniz, aynı sistem üzerinden isterseniz yeni telefon başvurusunda da bulunabilirsiniz. Online işlem merkezine nasıl üye olunur, Online telefon borcu nasıl sorgulanır, internetten telefon faturası sorgulama, telefon faturası sorgulama nasıl yapılır, online telefon faturası ödemesi nasıl yapılır, şifresiz borç sorgulama, şifresiz yeni telefon başvurusu nasıl yapılır gibi soruların cevaplarına Türk Telekom Online Hizmet Merkezi sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.  Bu sistemden yararlanabilmek için öncelikli olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen ekrandan ÜYE OL butonuna tıklıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir resim gelmektedir. Bu sayfada Online Hizmet Merkezine nasıl üye olabileceğiniz ve üyelik için neler gerekli göreceğiz.

www.turktelekom.com.tr

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi yeni üyelik sayfasına giriş yaptıktan sonra gerekli alanları doğru bir şekilde doldurmamız gerekmektedir. Hizmet numarası (Telefon Numarası) başında sıfır olmadan doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Daha sonra Resim doğrulama kodu girilerek DEVAM butonuna basınız. Yeni açılan pencerede AD – SOYAD – MAİL adresi bilgilerinizi girerek tekrar devam butonuna basınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, Türk telekom online hizmet merkezine üyelik işlemlerinizi tamalamış olacaksınız. Üye olduktan sonra sisteme giriş yapmak için ilk üyelikten sonra parola alanını boş bırakarak sisteme girebilirsiniz ve oradan yeni parola oluşturabilirsiniz. Online işlem merkezine giriş yaptıktan sonra Online Fatura Borç Sorgulama işlemlerini nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için Türk Telekom Fatura Borç Sorgulama konusuna göz atınız.

Türk Telekom Telefon Fatura Borç Sorgulaması internetten nasıl yapılır öğrenmek için tıklayınız.

Üyelik bilgilerinizi tamaladıktan sonra artık Türk Telekom Online Hizmet Merkezine internetin olduğu her yerden rahatlıkla girebilir ve online fatura borç sorgulamasını, online yeni telefon başvurusunu istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.  Türk Telekom Online işlem merkezine üye olabilmek www.turktelekom.com.tr online fatura borç sorgulaması yapabilmek için tıklayınız.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla

  • Telefon sifremi bana gönderirseniz sevinirim yada hangi numaraya msj atabilirim kotu almam icin yardimci olursaniz sevinirim …tskler….

  • konu içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmıştır, Türk Telekom online hizmet merkezi web sitesine girdiğinizde yeni üyelik için konuda anlatılanları takip ederek üye olabilirsiniz