Genel

TTNET Online İşlem Merkezine Nasıl Üye Olunur TTNET Tek Şifre Üyeliği Nasıl Alınır

Sorgulama Rehberi olarak sizlere TTNET Online İşlem Merkezi sistemine resimli olarak nasıl üye olunabileceği işlemlerini detaylı bir şekilde anlatacağız,

TTNET’in resmi internet sitesindeki Online İşlem Merkezi sistemi üzerinden TTNET Borç Sorgulaması yapabilirsiniz, aynı sistem üzerinden isterseniz TTNET ADSL Hız Testi yapabilirsiniz, internetten TTNET Faturanızı ödeyebilirsiniz. TTNET Online işlem merkezine nasıl üye olunur, Online TTNET fatura borcu nasıl sorgulanır, internetten TTNET Adsl faturası sorgulama, TTNET ADSL faturası sorgulama nasıl yapılır, TTNET Tek Şifre nasıl alınır, online TTNET ADSL faturası ödemesi nasıl yapılır, şifresiz borç sorgulama, şifresiz yeni TTNET ADSL başvurusu nasıl yapılır gibi soruların cevaplarına TTNET Online İşlem Merkezi sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.  Bu sistemden yararlanabilmek için öncelikli olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir.

TTNET Online İşlem Merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra karşımıza gelen ekrandan Tek Şifre Oluştur butonuna tıklıyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi bir resim gelmektedir. Bu sayfada Online İşlem Merkezine nasıl üye olabileceğiniz ve üyelik için neler gerekli göreceğiz.

www.ttnet.com.tr

TTNET Online İşlem Merkezi yeni üyelik sayfasına giriş yaptıktan sonra gerekli alanları doğru bir şekilde doldurmamız gerekmektedir.  ADSL Bilgileri Kısmına kullanmakta olduğunuz ADSL Kullanıcı Adı – ADSL Şifreniz, Kişisel Bilgiler Kısmında AD – SOYAD – Doğum Tarihi – Cinsiyet – Cep Telefonu, TTNET Tek Şifre Hesap Oluşturma Kısmında da sisteme giriş yapmak için kullanacağınız Kullanıcı Adı – Şifre bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra DOĞRULAMA KODUNU girerek sayfanın alt kısmında bulunan KAYDET butonuna basıyoruz ve TTNET Online İşlem Merkezine giriş için gerekli olan Tek şifremizi tanımlamış oluyoruz. TTNET Online İşlem Merkezine üye olduktan sonra internetten nasıl TTNET faturanızı sorgulayacağınızı, online ödeme nasıl yapılacağını öğrenmek için TTNET Fatura Borç sorgulama konusuna göz atınız.

TTNET ADSL Fatura Borç Sorgulaması internetten nasıl yapılır öğrenmek için tıklayınız.

Üyelik bilgilerinizi tamaladıktan sonra artık TTNET Online İşlem Merkezine internetin olduğu her yerden rahatlıkla girebilir ve online fatura borç sorgulamasını, online fatura ödemesini istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.  TTNET Online işlem merkezine üye olabilmek www.ttnet.com.tr online fatura borç sorgulaması yapabilmek için tıklayınız.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla