FATURA SORGULAMA İŞLEMLERİ

TTNET ADSL Fatura Borç Sorgulama

Sorgulama Rehberi olarak sizlere TTNET Online İşlem Merkezi sisteminden resimli olarak nasıl fatura borç sorgulaması ve online fatura borç ödeme işlemlerini detaylı bir şekilde anlatacağız,

TTNET’in resmi internet sitesindeki Online İşlem Merkezi sistemi üzerinden TTNET Borç Sorgulaması yapabilirsiniz, aynı sistem üzerinden isterseniz TTNET ADSL Hız Testi yapabilirsiniz, internetten TTNET Faturanızı ödeyebilirsiniz. TTNET Online işlem merkezine nasıl üye olunur, Online TTNET fatura borcu nasıl sorgulanır, internetten TTNET Adsl faturası sorgulama, TTNET ADSL faturası sorgulama nasıl yapılır, TTNET Tek Şifre nasıl alınır, online TTNET ADSL faturası ödemesi nasıl yapılır, şifresiz borç sorgulama, şifresiz yeni TTNET ADSL başvurusu nasıl yapılır gibi soruların cevaplarına TTNET Online İşlem Merkezi sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.  Bu sistemden yararlanabilmek için öncelikli olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir.

TTNET Online İşlem Merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki gibi bir resim gelmektedir.

www.ttnet.com.tr

TTNET Online İşlem Merkezi sayfasına giriş yaptıktan sonra resimde görmüş olduğumuz alanları eksiksiz doldurmamız gerekmektedir. TTNET Online işlem merkezine giriş yapabilmek için daha önceden kayıt olunan E-Posta hesabı veya Kullanıcı ADI ve Şifreye ihtiyaç vardır. Eğer daha önce üyeliğiniz bulunmuyorsa Üye Olmak için Online işlem merkezine nasıl üye olabileceğinizi resimli olarak anlattığımız konuya bakınız.

TTNET Online İşlem Merkesine Nasıl Üye Olunur? Tek Şifre Nasıl Oluşturulur?

Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girdikten sonra artık TTNET Online İşlem Merkezi sisteminden online fatura borç sorgulaması yapabilir, online TTNET  ADSL fatura ödemesi yapabilirsiniz. Ayrıca TTNET ADSL bağlantınız ile ilgili güvenli internet, şifre değişikliği, paket değişikliği gibi işlemleri de TTNET Online işlem merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. TTNET  ADSL Fatura Borç Sorgulaması ve Online TTNET ADSL Fatura ödemelerini www.ttnet.com.tr  adsresi üzerinden TTNET ADSL işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için tıklayınız.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla