FATURA SORGULAMA İŞLEMLERİ

Meram (MEDAŞ) Elektrik Fatura Borç Sorgulama

Sorgulamarehberi.com olarak sizlere Konya Meram elektrik MEDAŞ online fatura borç sorgulama işlemlerini nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Günümüz çalışma şartlarının yoğunluğu ve veznelere, bankalara gitmenin sıra beklemenin zor olduğu ve oldukça fazla vakit kaybına neden olduğu bilinmektedir. Artık herkes bütün borçlarını, faturalarını internet üzerinden (online) ödemeyi tercih etmektedir.  Ancak İnternet kullanımına yabancı olanlar için internetten elektrik faturası nasıl sorgulanır? elektrik borcumu nasıl öğrenirim? İnternetten elektrik faturamı nasıl öderim? sorularını Sizin için cevapladık.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) internet sitesi üzerinden elektrik borcunuzu (faturanızı) öğrenebilirsiniz. TEDAŞ Elektrik faturasını internetten (online) Sorgulamak ve Öğrenmek için aşağıdaki resimli anlatımı takip edebilirsiniz.

Sayacağımız kurumlara ait elektrik borçlarınızı aşağıdaki linkten sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz. Elektrik faturanızı sorgulayabileceğiniz kurumlar : Akdeniz EDAŞ , Anadolu Yakası EDAŞ, Aras EDAŞ , Başkent EDAŞ , Boğaziçi EDAŞ, Çamlıbel EDAŞ, Çoruh EDAŞ, Dicle EDAŞ, Fırat EDAŞ, Gediz EDAŞ, Göksu EDAŞ, Kayseri EDAŞ, Aydem EDAŞ, Meram EDAŞ , Osmangazi EDAŞ, Sakarya EDA, Trakya EDAŞ, Toroslar EDAŞ, Uludağ EDAŞ, Van Gölü EDAŞ , Yeşilırmak EDAŞ, Konya-Niğde-Nevşehir-Kırşehir-Aksaray-Karaman illeri Meram Elektriğe bağlı olduğu için Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ) üzerinden elektrik fatura borcu sorgulayabilirler.

TEDAŞ Online Fatura Borç Sorgulama işlemleri için ilgili konuya göz atabilirsiniz.

Konya Meram Elektrik MEDAŞ online fatura borç sorgulaması yapabilmek için MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş ) internet sitesine giriş yaptıktan sonra karşımıza aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa gelecektir.

www.meramedas.com.tr

  • Borç Sorgulama ekranı için tıklayın
  • Tesisat No kısmına faturanızdaki tesisat numaranızı girdikten sonra yandaki boşluğa resimde görülen doğrulama kodu girilerek gönder butonuna tıklıyoruz ve girmiş olduğumuz tesisat numarasına ait elektrik fatura borcu ekrana gelmektedir.
  • Eğer tesisat numaranızı bilmiyorsanız eski işletme ve abone numaralarınız ile yeni tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz.
İnternetten Borcunuzu ödemek istiyorsanız Herhangi bir bankanın İnteraktif şifresine ve hesabına sahip olmanız yeterlidir. ileriki zamanda tüm bankalar için internetten elektrik faturası nasıl ödenir sorusuna cevap vereceğiz.

Yorumlar

Yorum Yapmak İçin Tıkla